LEGO® Friends 41694 Veterinárna sanitka

Deti musia pomôcť poranenému psíkovi
9,40 € (s DPH)
Na sklade
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis
Doprajte deťom možnosť rozvíjať ich staviteľské schopnosti a hrať sa na záchranárov so stavebnicou LEGO® Friends Veterinárna sanitka. Deti musia pomôcť poranenému psíkovi a zároveň sa naučia, že priatelia si vždy pomáhajú. Môžu zasadnúť za volant sanitky so sklápacími zadnými dverami a hrať sa s radom doplnkov, medzi ktorými nájdu napríklad nosidlá. Stavebnica je ideálna pre deti od 4 rokov.

Učenie hrou

Veterinárna sanitka od LEGO® Friends prepožičiava deťom nekonečno možností, ako sa hrať. Môžu sa postarať o zraneného psíka, poskytnúť mu prvú pomoc a naložiť ho na nosidlá. Stavebnica je navrhnutá tak, aby deti uviedla do sveta stavania pomocou začiatočníckych kociek, ktoré tvoria pevný základ originálnych modelov.

Nápadité doplnky

Sada obsahuje minibábiky Stephanie a Ethana, figúrku šteniatka, model veterinárnej sanitky a veterinárne doplnky. V stavebnici nájdete aj robustnú podložku na stavanie.

Ideálna veľkosť

Model sanitky meria 6 centimetrov na výšku a 9 centimetrov na dĺžku. Deti ju tak môžu mať stále po ruke a v prípade potreby môžu zasiahnuť a zachrániť situáciu.

Radosť pre deti od 4 rokov

Touto kreatívnou stavebnicou určite potešíte všetkých malých milovníkov zvierat. Zatiaľ čo budú zachraňovať psíka, naučia sa, aké dôležité je si vzájomne pomáhať.

Zábavné interaktívne stavanie

Vďaka digitálnym pokynom v bezplatnej aplikácii s návodmi na stavanie si so zostavením modelu hravo poradia aj tí najmenší stavitelia. Súčasťou je samozrejme aj klasický obrázkový sprievodca. Pre ešte viac herných možností je možné kombinovať model so stavebnicou LEGO® Friends Veterinárna klinika.

Hranie bez obáv

Dieliky spĺňajú prísne odborové štandardy už od roku 1958, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy umožňujú ľahké skladanie a rozpájanie. Kocky a dieliky z tejto stavebnice LEGO® Friends sú testované na maximum a spĺňajú najprísnejšie globálne bezpečnostné normy.

Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Nastavenia

Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa