LEGO® Creator 31119 Ruské koleso

Parádna voľba pre kreatívne hranie
115,00 € (s DPH)
Na sklade
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

S detailne prepracovanou stavebnicou Ruské koleso (31119) od LEGO® Creator 3 v 1 si deti môžu vychutnať dokonalý deň na púti. Stavebnica obsahuje otočný model ruského bicykla s celkom 8 kabínami, pokladňu, stánok s balónikmi, 5 minifigúrok a psieho kamaráta z kociek.

Skvelé palivo pre detskú predstavivosť

S touto parádnou stavebnicou z radu LEGO Creator 3 v 1 zábava nikdy nekončí. Na deti čakajú hneď tri modely púťovou atrakciou v jednej sade. Ruský bicykel je možné prestavať na autodróm alebo hojdaciu loď. Kocky možno samozrejme použiť aj na zostavenie úplne vlastného výtvoru.

Parádna voľba pre kreatívne hranie

Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom dať neobmedzený priestor ich predstavivosti, pretože prinášajú hneď 3 modely v 1 sade! Modely je možné opakovane prestavovať, čo sa deťom väčšinou veľmi páči. Siahnite po niektorej zo sád 3 v 1, ktoré ponúkajú úžasné modely áut, obľúbených zvierat alebo vesmírnych rakiet.

Súprava Ruské koleso (31119) od LEGO® Creator 3 v 1 s púťovou tematikou nakopne detskú kreativitu vďaka hneď 3 modelom v 1 stavebnici – ruský bicykel, autodróm a hojdacia loď.

Táto LEGO® stavebnica obsahuje 5 minifigúrok, s ktorými deti prežijú množstvo zábavných zážitkov na púti. V sade nájdu mamičku, otecka, dieťa a 2 pracovníkov zábavného parku.

Otočné ruské koleso je osadené 8 kabínami, do ktorých je možné umiestniť minifigúrky. Ďalej nechýba pokladňa, stánok s balónikmi a psí kamarát z kociek.

Autodrom ponúka 3 autíčka a pokladňu s mikrofónom. Pri hojdacej lodi potom nájdete aj dva herné automaty.

Táto stavebnica LEGO® Creator 3 v 1 ponúka s celkom 1002 dielikmi obohacujúcim staviteľský zážitok pre deti vo veku od 9 rokov aj celú rodinu.

Ruský bicykel meria niečo málo cez 27 cm na výšku, 16 cm do hĺbky a 26 cm na šírku, a keď sa s ním deti práve nebudú hrať, zaručene sa bude skvele vynímať na vystaviteľke kdekoľvek v izbičke.

Pozrite sa aj na ďalšie skvelé stavebnice od LEGO® Creator 3 v 1 pre rok 2021. Mohli by vás zaujať napríklad sady Vesmírnedobrodružstvo s raketoplánom (31117) alebo Stredoveký hrad (31120).

Stavebnice LEGO® Creator 3 v 1 deťom umožňujú naplno sa ponoriť do kreatívneho hrania a prežívať vlastné vzrušujúce príbehy s 3 rôznymi modelmi.

Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Nastavenia

Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa