LEGO® Star Wars™ 75312 Boba Fett a jeho kozmická loď

Naskoč do kokpitu a vydaj sa na misiu
52,10 € (s DPH)
Na sklade
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Postav si nezameniteľnú vesmírnu loď Boba Fett a zaži nezabudnuteľné dobrodružstvá s Mandalorianom! Naskoč do kokpitu a vydaj sa na misiu hodnú obávaného lovca odmien. Strieľaj z vystreľovača a zameriavaj nepriateľov pomocou dvojitého otočného dela, potom ich zmraz v karbonite. Pristaň na planéte Tython a prestav loď pomocou transportéra (alebo ju postav do vertikálnej letovej polohy).

S touto dômyselnou verziou vesmírnej lode Boba Fetta (75312) od LEGO® si fanúšikovia seriálu Star Wars Mandalorian môžu prehrávať bitky a misie lovca odmien. Model obsahuje rukoväť na ľahké lietanie, otvárací kokpit pre minifigúrku LEGO, pohyblivé krídla, 2 vystreľovače a 2 otočné dvojité kanóny (nestrieľajú). Táto prémiová stavebnica obsahuje aj minifigúrky LEGO Boba Fetta a Mandaloriana so zbraňami, a navyše karbonitovú kocku, ktorá má svoje miesto na lodi. Na hranie a vystavovanie Súprava obsahuje aj transportér, ktorý možno použiť na premiestňovanie vesmírnej lode a slúži aj ako základňa, na ktorej možno model vystaviť vo vertikálnej letovej polohe. Súčasťou sú aj zrozumiteľné návody, takže stavbu zvládnu aj začínajúci stavitelia LEGO. Galaxia plná zábavy Od roku 1999 vytvára skupina LEGO repliky ikonických vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv z galaxie Star Wars. Rad LEGO Star Wars zaznamenal obrovský úspech vďaka súpravám, ktoré sú úžasnými darčekmi pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

  • S touto úžasnou verziou LEGO® vesmírnej lode Boba Fetta (75312) si deti môžu prehrávať bojové scény z 2. Boba Fett s blasterom a Mandalorian s blasterovou puškou a beskarskou kopijou. Súčasťou je aj karbonitová tehlička pre ešte kreatívnejšie možnosti hrania.
  • Model vesmírnej lode obsahuje praktickú rukoväť na jednoduché lietanie, otvárací kokpit pre minifigúrku LEGO®, pohyblivé krídla, 2 vystreľovače, 2 otočné dvojité blasterové delá (nestrieľajú) a karbonit.
  • Súprava obsahuje aj transportér na premiestňovanie lode po zemi počas hrania, ktorý zároveň slúži ako skvelý podstavec na vystavenie modelu vo vertikálnej letovej polohe.
  • Táto súprava je ideálnou voľbou na individuálnu aj skupinovú hru a je skvelým darčekom k narodeninám, Vianociam alebo akejkoľvek inej príležitosti pre deti od 9 rokov.
  • Model vesmírnej lode meria 8 cm na výšku a 20 cm na dĺžku a šírku. Je to pútavý výstavný kúsok, ktorý sa bude vynímať kdekoľvek.
  • Hľadáš parádnu stavebnicu pre niekoho, kto je vo svete stavebníc LEGO® nový? Tento 593-dielny model s motívom ságy Star Wars™ obsahuje podrobný návod, takže deti môžu stavať samostatne a s istotou hodnou rytiera Jedi.
  • Rad LEGO® Star Wars™ ponúka množstvo stavebníc pre fanúšikov všetkých vekových kategórií, či už si chcú prehrávať slávne scény z filmovej ságy, vymýšľať vlastné vzrušujúce príbehy, alebo si len chcú do svojej expozície pridať autentické modely z kociek.
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Nastavenia

Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa