LEGO® Disney 43191 Arielina slávnostná loď

Pomôžte deťom rozvíjať stavebné a herné zručnosti
35,20 € (s DPH)
Na sklade
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Pomôžte deťom rozvíjať stavebné a herné zručnosti s Arielinou slávnostnou loďou (43191) zo série LEGO® Disney pre deti od 4 rokov. Obsahuje loď, mólo a podmorské zátišie. Nechýba ani tlačený návod a digitálny návod Instructions PLUS! Aplikácia LEGO Building Instructions prevedie deti procesom stavania na vlastnej koži. Malí stavitelia sa tak budú cítiť ako skutoční majstri... Paráda! Naučte sa stavať Táto sada pre deti od 4 rokov navrhnutá pre začiatočníkov je plná pútavých prvkov a postavičiek, ktoré deťom zaručia skvelý zážitok z hry. Vnútri balenia sú vrecúška so všetkými kockami na jednotlivé modely. Aby sa deti mohli do hier pustiť čo najrýchlejšie, súčasťou je aj čiastočne postavaná štartovacia kocka na model lode! Skvelá zábava pre rodiny Deti i dospelí sa môžu pridať k disneyovskej princeznej Ariel a jej kamarátom na oslavu svadby. Sady z radu 4+ sú skvelé na spoločnú zábavu rodičov a detí, či už sú ostrieľanými LEGO fanúšikmi, alebo objavujú LEGO kocky po prvýkrát.

Táto stavebnica LEGO® | Disney Arielina slávnostná loď (43191) pre deti od štyroch rokov je plná detailov a funkcií. U detí rozvíja stavanie a ponúka zábavnú oslavu s Disneyho princeznou Ariel a jej priateľmi.

Obsahuje plávajúci čln, mólo s oblúkom a rotujúcim parketom, podvodné rotujúce pódium a päť postáv. Štartovacie kocky ponúkajú rýchly úvod do stavania, na hru tak zostáva viac času!

Fanúšikovia Disneyho Malej morskej víly budú nadšení z doplnkov, medzi ktorými nájdu saxofón, kosť a pokladnicu s prsteňom a trojzubcom. Ideálne na zopakovanie obľúbených scén z filmu alebo hru bez obmedzení.

Skvelý darček napríklad na narodeniny pre chlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte dobre odvedenú prácu darčekom, ktorý ich zabaví na celé hodiny a naučí ich stavať a využívať predstavivosť.

Táto sada je vďaka zostaviteľnému člnu s dĺžkou viac ako 15 cm ideálna na hru alebo vystavenie. Je kompatibilná so všetkými LEGO® kockami, takže ju s rastúcimi staviteľskými zručnosťami detí možno rozširovať.

Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.

Sady zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých krokov. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.

Počet dielikov: 114Vek: 4+Parametry:

Výrobca:

LEGO

Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Nastavenia

Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa