LEGO® Friends 41697 Auto ochrancov korytnačiek

Funkčný model štvorkolky s odnímateľným prívesom
10,48 € (s DPH)
Na sklade
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis
Stavebnica Auto ochrancov korytnačiek (41697) od LEGO® Friends vezme deti na záchrannú misiu. Nadchnite malých hrdinov od 6 rokov neočakávaným darčekom a doprajte im možnosť pridať sa k Eme z LEGO Friends a zachrániť korytnačie mláďa pred krabom.

Štvorkolka pre zábavné záchranárske misie

Funkčný model štvorkolky s odnímateľným prívesom, v ktorom sa tím záchranárov môže postarať o zvieratá, je tvorený kvalitnými a odolnými kockami LEGO. Súčasťou zberateľskej stavebnice je aj skvelá surfovacia doska pre akčné príbehy. Hľadáte hračku, ktorá vaše dieťa zabaví na cestách? Kompaktný model štvorkolky má ideálnu veľkosť na to, aby ste ho vášmu potomkovi pribalili do batohu na akékoľvek dobrodružstvo.

Starostlivosť o živé tvory: Malí milovníci zvierat si nepochybne zamilujú túto stavebnicu od LEGO Friends. Ponúka totiž 3 zvieracie figúrky, takže ide o parádny narodeninový darček pre deti s opatrovateľskými sklonmi. Uveďte chlapcov a dievčatá do sveta populárnych sád z mestečka Heartlake, kde sa v spoločnosti najlepších kamarátov môžu venovať tomu, čo ich baví.

Do akcie na surfe

Naskočte na surfovaciu dosku a dostaňte korytnačku z nebezpečenstva.

Starostlivosť o zvieratká pre deti

mláďatko sa môžete postarať v prívese štvorkolky.

Dynamická hra

Príves je možné odpojiť a štvorkolka má funkčné riadenie.

Ešte viac zábavy

Uveďte deti do sveta stavebníc z mestečka Heartlake, kde na ne čakajú dlhé hodiny kreatívneho hrania v spoločnosti hrdinov všedného dňa a zvieracích kamarátov.
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory

Nastavenia

Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa